Rusya gece hayatı

Belarus Gece Hayatı

Belarus, Beyaz Rusya olarak da bilinmektedir. Bazı yerlerde Beyaz Rusya bazı yerlerde de isim olarak Belarus olarak geçse de kastedilen yer aynıdır. Belarus, Avrupa’da bir ülkedir. Belarus Cumhuriyeti, Belarus’un resmi adıdır. Sovyetler Birliği dağıldı ve ardından bağımsızlığını ilan eden Sovyetler Birliğinden eski bir ülke olan Belarus, Doğu Avrupa sınırlarında yer almaktadır. Belarus, bir Slav devletidir. Belarus’un başkenti Minsk’tir. Beyaz Rusya Rublesi kentteki para birimi olarak kullanılmaktadır. Belarus gezilecek yerleri ve gece hayatı mekânlarıyla da oldukça ünlü bir kenttir.

Belarus Popüler Gece Hayatı Mekânları

Belarus’un nüfusunun yüzde seksenden fazlasını yaklaşık % 82 civarındaki kısmını Beyaz Ruslar oluşturmaktadır. Belarus’da birçok gece kulübü, bar, disko, erotik kulüp, karaoke barı, dans kulüpleri bulunmaktadır. Renkli, ışıltılı ve hareketli bir gece hayatını seviyorsanız Belarus kenti tam sizin aradığınız yerdir. Çılgın ve sıra dışı partilerin olduğu, son moda gece kulüplerinin yer aldığı Belarus’da muhteşem bir gece hayatına tanık olacaksınız. Belarus’da akşam olduğu anda sıra dışı, eğlenceli gece hayatı başlar. Popüler gece hayatı mekânlarının isimlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Belarus En İyi Barlar ve Kulüpler

Belarus şehrinde birçok bar ve kulüp bulabilirsiniz. Her insanın zevkine uygun, beğeneceği bir bar ya da kulüp kentte mutlaka vardır. TNT Rock Club, Hookah Place Yakuba Kolasa, Nuahule Krasnaya, Dictator Bar, Banki – Butylki, Perfurmer Bar, Siyai Parties & Cocktails, Cross Bar, Doodah King, Sour Place – Bar and Craft Beer Shop bar ve kulüpleri ile gecenize ışıltı ve eğlence katın. STIRLITZ Spy Bar, Overtime Night Club, Cherdak, Cross Bar Sports Bar SnookBall barlar ve kulüpler şehirdeki popüler yerlerdir. 

Bootlegger Bar, Madmen, Kurilka Bar, SPIN Bar by Rewort & Carousel, City Pub Crawl Minsk, Private House Bar, Dozari Club, Embagro Cocktail Bar, Na Dne Shot Bar, Zhevany Krot Reggae Bar bar ve kulüpleriyle de alternatiflerinizi çoğaltabilirsiniz. Alcoholy, AYA Club, Myata Lounge Royal Hookah Club, X3 Khorosheye Zavedeniye barlar ve kulüpleri de şehrin diğer meşhur yerlerindendir. RetravelMe Belarus kulübü de şehrin bir diğer popüler mekânlarındandır. Şehirdeki bar ve kulüplerle Belarus sizleri bekliyor.

İlgili Makaleler

Belarus En İyi Disko, Dans Kulübü ve Barları

MaxShow, Glass Bar, Materik, Black House Club, Mayak Night Club dans kulüpleri ve diskoları ile de şehirdeki en iyi gece hayatı mekânlarına gidebilir, farklı yerleri turlayabilirsiniz. Inspiration Wave Lounge Bar, Nemo Club, Karaoke Hall Status, Party Bus, Pivnoi Fey, Pub82 barlar ve kulüplerle Belarus’da çılgın bir gece hayatına tanıklık edin. Ptashka Ryumochnaya, Shine, Lunatic Bar, Pi Party Bar, White Crow Multitap Beer Bar, Gorkiy Bar, Double Beer Bar barlar ve kulüpleri de şehirdeki en iyi mekânlardandır.

Arena Billiard Club, Cultural Centre KORPUS, Billie Joyce, Kasanova, Tuborg Ice Bar, Luck You, Dut, Bar ‘’Geroi’’, Nora Bar, Jumanji Relax Hall barlar ve kulüpleri şehirdeki bir diğer popüler yerlerdendir. Şehirde binlerce disko, dans kulübü ve bar vardır, sizler için sadece en meşhur olanları paylaşıyoruz, turistlerin en sık uğradığı gece hayatı mekânlarını belirtiyoruz. Solovei Kakaoke Hall, Ikra Club, 7 Barmenov, Minsk Social, Europa, Zhuravinka, Night Club BAZA, Mary Rose Bar, City Room, Coolbar barlar ve kulüpleri de şehirdeki diğer ünlü yerlerdendir.       

Belarus Karaoke Barları, Ünlü Gece Hayatı Mekânları

Karaoke Bar Shum, Karaoke FortePiano, Karaoke Club Isterika, Corset Karaoke Bar, Bogema Karaoke Club karaoke barları ile Belarus şehrinde gece hayatını yüzde yüz tadabilirsiniz. FanEra, Rai, Hlestov Bar, Singing Center, Karaoke – Bar Poyushchiy Tsentr, Karaoke Club Jel’sa karaoke barları da diğer meşhur yerlerdendir. Khlebvino Shop şarap barları, Pekoe By kahvehanesi ve özel hediyelik eşya dükkânı, Wood & Fire Lounge puro barıyla da farklı bir seçenek deneyimleyebilirsiniz.

Caz, puro ve şarap barları ile de şehirdeki gece hayatına farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Belarus gece hayatı popülerdir ve oldukça hareketlidir. Birçok gece hayatı mekânı Belarus’da vardır, birbirinden farklı binlerce ihtişamlı gece hayatı mekânı şehirde canlılığını korumaktadır. Belarus şehri gece hayatı ile ünlü yerlerden biridir. Yerel halk ve turistlerin de gece hayatı mekânları ile ünlü olduğunu bildikleri bu muhteşem şehri sürekli ziyaret ettiğini görmekteyiz. 

Gece hayatının her zaman canlı kaldığı Belarus şehrine turist ve yerel halkın sık sık geldiğini bilmekteyiz. Gündüz şehirde farklı bir canlılık hüküm sürmektedir ve geceleyin de bu canlılık yerini muhteşem bir gece havasına, gece hayatı ihtişamına bırakmaktadır. Sizler de gece hayatını deneyimlemek isterseniz Belarus’a mutlaka uğramalısınız. Gece bu şehirde farklı bir hayat başlamaktadır. Çılgın partiler, erotik gece kulüpleri, bar ve diskolar, sıradışı eğlenceler, gece hayatı ile ünlü Belarus şehrine gelmeyi düşünüyorsanız yukarıda belirtilen ünlü mekânlara uğramalı, şehirdeki en iyi yerleri mutlaka görmelisiniz.

Başa dön tuşu