Rusya gece hayatı

Krasnodar Gece Hayatı

Krasnodar gece hayatı eğlence mekanları, Karaoke barları ve daha fazlası bu yazımızda. Krasnodar, Rusya’daki sekiz federal bölgeden biridir. Şehir, Güney Rusya Federal Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. 120 milliyetten insan Krasnodar şehrinde yaşamaktadır. Kuban Nehri ile muhteşem bir manzara şehri süslemektedir. Şehir büyük bir sanayi merkezidir ve Karadeniz ve Gürcistan sınırına oldukça yakındır. 2011 yılında dünyadaki en iyi ve cazip yaşam kenti ödülünü alan Krasnodar şehri bu tarihten sonra daha çok turist ziyaretine ev sahipliği yapmıştır. 

Fabrikası, geniş ovaları, Kuban Nehri, sebze ve meyveleri ile şehir oldukça meşhurdur ve gezilecek, görülecek yerlerin sayısı da bir hayli fazladır. Bilim, eğitim, kültür merkezi olan Krasnodar aynı zamanda 12 üniversitesi ile de farklı birçok ülkeden gelen öğrenciye de ev sahipliği yapan bir kenttir. Aynı zamanda bir öğrenci şehri olan kentte genç nüfus da fazladır. Yerel halkıyla ve turistleriyle şehirde gece hayatı canlılığını dinç tutmakta ve her daim varlığını ihtişamlı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Krasnodar En İyi Gece Hayatı Mekânları

Krasnodar gecesi yoğun olan bir kenttir ve genç nüfusu ile de gece hayatı mekânlarının her gece kalabalık olduğunu söylemek mümkündür. Gece hayatı bu şehirde dört mevsim devam etmektedir ve bu eğlencelere hem turistler hem öğrenciler hem de yerel halk dâhil olmaktadır. İnsanların sosyalleştiği, eğlendiği ve gecenin tadını çıkardığı Krasnodar gece hayatı mekânlarından en iyilerini, popüler olanlarını sizler için bu yazımızda belirteceğiz. Şehirdeki tüm gece kulüplerini yazmaya kalksak oldukça uzun bir liste sürer ve saatler alır diyebiliriz.

Krasnodar Popüler Kulüpler ve Barlar

Krasnodar şehrinde gezilecek birçok mekân, alışveriş merkezi, müze, tarihi ve dini yerler gündüzleyin turlanabilir. Gece başlayınca Krasnodar’da gece hayatı başlamakta ve şehirde muhteşem bir canlılık, hareketlilik kenti sarıp sarmalamaktadır. Krasnodar popüler kulüp ve barları oldukça fazladır, en popüler olanları sizler için sıralayacağız. Bar Dekabrist, Ringo Bar, Krysha Lounge Bar, Underground Lounge, Smoking, Hopkins Bar, Myata barlar ve kulüpleri şehirdeki popüler yerler içerisindedir.

İlgili Makaleler

Puff Puff Pass, Spokoystviye Vacuum, Elixir Lounge Bar, Ruki Vverkh Bar, Amsterdam Bar, White Rabbit Hookah bar ve kulüpleri de bir diğer ünlü mekânlar içerisinde yer almaktadır. Wine Club Chateau Tamagne şarap barlarına da giderek farklı bir alternatif deneyebilir, gece hayatı mekânlarından değişik, ihtişamlı bir atmosferde farklı bir gün deneyimleyebilirsiniz. Sakhar, Public Club, Sreda Obitaniya Bar, Nebar dans kulüpleri ve diskolar size gece boyu çılgınca dans etmeyi ve eğlenceyi vadediyor.  

Krasnodar Ünlü Karaoke Barları, Gece Hayatı Mekânları

Krasnodar gece hayatı mekânlarının insan zevkine uygun tasarlanmış binlerce yeri ile farklı birçok alana hizmet etmesi, şehrin gece hayatında popüler olmasını sağlayan birçok etkenden biridir. Gece hayatını sevenlerdenseniz keşfedeceğiniz birçok şey Krasnodar şehrinde sizleri bekliyor. Vysota 88, Kamon Bagira, Nuahule, Bodrisar Bar, Kvartal Hookah, Mânia Lounge barlar ve kulüplerle dört mevsim süren Krasnodar gece hayatıyla özgün ve kaliteli bir eğlence yaşamak sizin de hakkınız. 

Yılın tüm stresi ve yorgunluğunu Krasnodar gece hayatı mekânlarında atabilirsiniz. Lucky Karaoke Hall, KOKO, BB Jay Karaoke Club, Karaoke Doudo, Karaoke – Club Razgulyai karaoke barları ile doyasıya eğlenin. Karaoke Club Zerkalo, Strike, Dance Bar Yappi, Karaoke Club Bordo, Glavnaya Scena karaoke barları da şehirdeki ünlü bir diğer eğlence mekânlarındandır. J. F. Lounge puro barıyla da farklı bir kulüp tecrübesi yaşayabilir, gecenize unutulmaz bir tat katabilirsiniz.

Karaoke Club Gatsby, ForBest, AntreSOL, Karaoke Room Chicago karaoke barlarını da deneyebilirsiniz. Görüldüğü üzere Krasnodar şehrinde birçok bar, kulüp, karaoke barı ve gece kulüpleri aktif halde gece hayatında canlılığını korumaktadır. Değişiklik isterseniz Stenlee mekânında özel hediyelik eşya dükkânlarına bir göz atabilirsiniz. Friends kahvehanesi de farklı bir seçenek olabilir. Krasnodar şehrinde gece hayatı mekânları ile farklı ve unutulmaz bir deneyim yaşamak isterseniz gezi listenize şehri hemen ekleyin.

Başa dön tuşu