Rusya gece hayatı

Minsk Gece Hayatı

Minsk gece hayatı eğlenilecek mekanlar karaoke kulüpler ve daha fazlası bu yazıda. Minsk, Belarus’un başkentidir. 305 kilometrekarelik alanda büyük yerleşim yeriyle Minsk şehrinde gezilecek birçok yer olduğunu görebilirsiniz. Gündüz vakti şehirde iyice turlayabilir, gece vakti de şehrin gece hayatı mekânlarına bir göz atabilirsiniz.

2 milyona yakın nüfusuyla şehrin oldukça kalabalık olduğunu da söylemek mümkündür. 1067 yılında kurulan Minsk şehri, rüzgârlı, nemli ve güzel havasıyla her yıl binlerce turisti kendine çekmektedir. Bütçenize uygun otel ve konaklama tesislerinde kalarak güzel bir tatil yaşayın ve gece hayatı mekânlarının tadını çıkartın, iyice dinlenin.

Minsk Gece Hayatı ile Sınırsız Eğlence

Belarus’un başkenti olan Minsk şehri, müze ve tiyatrolarıyla kütüphane ve okullarıyla gezilcek birçok yere sahip bir kenttir. Minsk şehri ayrıca yüksek eğitim kurumları ile de öğrencileri de kendine çekmekte her yıl birçok öğrenciyi şehirde ağırlamaktadır. Yerel halk, öğrenciler, turistler ve birçok sebeple Minsk şehrine gelen herkes Minsk gece hayatının popülerliğini bilmektedir. Belarus, bir Slav devletidir ve başkenti de Minsk şehridir. Minsk gece hayatı mekânlarında yaşayacağınız eğlenceyi hayatınızın sonuna kadar unutamayacaksınız. En iyi Minsk gece hayatı mekânlarını sizler için yazımızda topladık.

İlgili Makaleler

Minsk En İyi Gece Kulüpleri ve Barları

Minsk şehri Avrupa’nın doğu taraflarında yer almaktadır. Türkiye İstanbul’dan yaklaşık olarak iki saat sonra Minsk şehrine gidebilir, sınırsız gece hayatı eğlencesini Minsk şehrinde yaşayabilirsiniz. Müzik eşliğinde tüm gece boyunca dans etmek, hayatın yorgunluğunu ve stresini atmak için sınırsız gece hayatı şehrine Minsk kentine mutlaka gelmeli veya gezi listenize şehri kesinlikle eklemelisiniz. Hookah Place Yakuba Kolasa kulübü başta olmak üzere daha birçok popüler gece hayatı mekânı Minsk kentindedir.

Minsk gece hayatındaki popüler mekânları sizler için yazımızda paylaşıyoruz. Dictator Bar, Perfurmer Bar, Madmen Bar, SPIN Bar by Rewort & Carousel, Cross Bar barlar ve kulüpleriyle Minsk şehrine gece hayatınıza tat katmak için hemen gelebilirsiniz. City Pub Crawl Minsk, Private House Bar, Doodah King, Sour Place – Bar and Craft Beer Shop bar ve kulüpleriyle de eğlencenize devam edebilirsiniz. Bar ve kulüplerden en popüler gece hayatı mekânlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Minsk Disko, Kulüp, Bar ve Eğlenceli Gece Hayatı

Minsk şehrinde her çeşit eğlence anlayışına uygun olan, kişilere göre farklı özelliklerde gece hayatı mekânlarını bulmak mümkündür. Şehirdeki tüm gece mekânlarını saymaya kalksak sayfalar yetmez. Minsk gece hayatı oldukça ünlüdür ve gece hayatı mekânlarının sayısı da fazladır. Yazımızda sadece en iyi, en çok gidilen, popüler mekânları bulabilirsiniz. Nuahule Krasnaya, TNT Rock Club, Banki – Butylki, Bootlegger Bar, Kurilka Bar, Siyai Parties & Cocktails barlar ve kulüpleriyle Minsk şehrindeki gece hayatı eğlencelerini sınırsız yaşayın. 

MaxShow, Glass Bar dans kulüpleri ve diskoları şehirdeki ünlü mekânlardan bazılarıdır. Dozari Club, Embagro Cocktail Bar, Zhevany Krot Reggae Bar, Na Dne Shot Bar, STIRLITZ Spy Bar barlar ve kulüpleri de popüler mekânlardan diğerleridir. Overtime Night Club, Cherdak, Cross Bar Sports Bar SnookBall, Alcoholy, AYA Club, Myata Lounge Royal Hookah Club barlar ve kulüpleriyle de gece eğlencenizi yaşayabilirsiniz. Karaoke Bar Shum, Karaoke FortePiano karaoke barlarıda gecenize renk katacak diğer alternatiflerdendir.

Minsk Popüler Gece Hayatı Mekânları

Minsk şehrinde binlerce gece hayatı mekânı olduğunu belirtmiştik. Bunlar içinden sadece ünlü olanları, turistlerin ve yerel halkın en çok uğradıklarını sizlerle paylaşmaktayız. RetravelMe Belarus, Inspiration Wave Lounge Bar, Party Bus, Pivnoi Fey, Solovei Kakaoke Hall, Minsk Social barlar ve kulüpleri şehirdeki meşhur yerler içindedir. Corset Karaoke Bar, Bogema Karaoke Club, Ikra Club karaoke barı ile de macera ve adrenalini en üst seviyede tutun, gece hayatınızı taçlandırın, unutulmaz bir gece eğlencesi yaşayın.

Minsk Şehrindeki Ünlü Gece Mekânları

Karaoke Hall Status bar ve kulübü, caz barı da gece için güzel bir diğer seçeneğinizdir. Black House Club dans kulüpleri ve diskolarıyla tüm gece dans edin. 7 Barmenov, Zhuravinka, City Room, Arena Billiard Club, Cultural Centre KORPUS, Billie Joyce, Tuborg Ice Bar, Dut, Nora Bar, Luck You bar ve kulüpleri de Minsk’in diğer popüler gece hayatı yerlerindendir. Khlebvino Shop şarap barları mekânında da geceye değişik bir hava katmanız mümkündür. 

Minsk’e gece hayatı gezmesine geldiyseniz birçok seçeneğinizin olduğunu bilmelisiniz. Bar ‘’Geroi’’, Shine, Pub82, Pi Party Bar, Hlestov Bar, White Crow Multitap Beer Bar, Gorkiy Bar, Double Beer Bar barlar ve kulüplerle de geceleyin eğlenebilirsiniz. Singing Center, Karaoke – Bar Poyushchiy Tsentr, Karaoke Club Jel’sa karaoke barlarında da eğlenceye devam edebilirsiniz. Wood & Fire Lounge puro barıyla da farklı bir gün geçirmeyi planlayabilirsiniz. Minsk’in ünlü gece hayatı mekânlarından dilediğinizi seçebilir, doyasıya eğlenebilirsiniz.

Başa dön tuşu