Rusya gece hayatı

Moskova’da Gece Hayatı

Moskova’da gece hayatı eğlence mekanları, Moskova şehri Rusya’nın başkentidir. Rusya’nın en yoğun olan şehri Moskova, 17 milyondan fazla nüfusuyla da oldukça kalabalıktır. Turizm sektöründe dünya genelinde en hızlı büyüyen şehirlerden biri de Moskova’dır. Şehrin turizmde bu derece hızlı büyüme göstermesinin bir sebebi de Moskova’daki gece hayatının popülerliğidir. Doğu Avrupa’daki kültürel, bilim, ekonomik merkezi açısından önemli bir yer olan Moskova, aynı zamanda dünyadaki en büyük 18. kentsel alana da sahip olma özelliği ile bilinmektedir.

Moskova, gece hayatı ve gezilecek görülecek birçok mekânı ile her yıl yüzlerce ve daha fazla turiste ev sahipliği de yapmaktadır. Saymakla bile saatlerce sürecek olan Moskova’daki gece hayatı mekânlarının sayısını tahmin bile etmek oldukça vakit alacak bir iştir. Diskolar, dans kulüpleri, eğlence yerleri, barlar, erotik kulüpler, karaoke barları, gay barlar gibi pek çok gece hayatına dair mekân şehirde oldukça popülerdir ve birçok turistin sıkça uğradığı yerler arasına girmiştir. 

Moskova’da En İyi Gece Hayatı Mekânları

Moskova’da gece hayatının popüler olduğu bilinmektedir. Gece hayatına merakı olanlar ve gece hayatı mekânlarını gezmeyi, dolaşmayı, deneyimlemeyi sevenler Rusya’nın bu konuda ne derece meşhur olduğunu bilirler. Turizm sektörünün de zaten Rusya’da bu derece büyümesi ve hızlı bir artış göstermesinin sebeplerinden en önemlisi de gece hayatı mekânlarının popülerliğidir. Müzeler, alışveriş merkezleri, konser ve gösteri alanları, açık hava aktiviteleri, tarihi müzeler, doğa ve parklarda gündüz vakti şehri iyice turlayabilirsiniz.

Moskova kutsal ve dini yerler, eğlence aktiviteleri ve oyun merkezleri, sanat müzeleri, spor kompleksleri, tarihi yürüyüş alanları ve yerler, özel müzeler, oyun alanları, tiyatrolar, sanat galerileri, hayvanat bahçeleri gibi yerleri şehirde gündüz vakti gezebilir, şehrin kültürel ve tarihi yerlerini görebilirsiniz. Gece hayatını sevenler tatillerine devam ederek gece hayatı mekânlarından istedikleri özellikteki bir mekâna gidebilir, dinlenmelerine güzel bir ara verebilirler, gece hayatı mekânlarında doyasıya eğlenebilirler. 

İlgili Makaleler

Moskova En İyi Bar ve Kulüpler, Dans Kulüpleri

Moskova en iyi bar ve kulüpleriyle binlerce turiste ev sahipliği yapan bir şehirdir. Moskova çılgın gece hayatı, farklı eğlence kulüpleri ve ihtişamlı partileriyle oldukça meşhurdur. Erotik kulüplerden barlara diskolardan gece kulüplerine kadar birçok alternatif sizleri şehirde beklemektedir. London Night Club bar ve dans kulübü, diskosuyla birçok kişi Rusya gece hayatına başlamaktadır, bunun dışında şehirde popüler olan birçok gece hayatı mekânı bulunmaktadır. Vermel Club, Bar Disco 90, Einstein Lounge mekânları en çok bilinen yerlerdir. 

Chapaev 2.0 Afterparty, Gosty Club, Bells Night Club, Bike Center Sexton, Kaurismaki, ArtCafe & Karaoke Muraway, Bar Motel, Brooklyn Promo, Look In Rooms, Sharm Night Club, MAY.B Bar, Club B2, B-Live, Goodstock Club barlar ve dans kulüpleri, diskolarıyla şehirde birçok gece hayatı mekanı alternatifi mevcuttur. Night Flight Club, XIII Club, Jet Set Club, Baskov Club, Serebro, Na Leskova Entertainment Center, Era Club, Discoteque, Zakroma Rodiny Club and Restaurant, Gaudi Arena Club mekânlarında dans edin, eğlenin, seyahatinizin ve gecenin keyfini çıkartın.

Moskova En Meşhur Barları, Diskoları

Bandos Night Club karaoke barı, Central Station gay barı, Volta kulübü gibi popüler gece hayatı mekânlarını gezi listenize ekleyin. Mixtura Club, Moscow Hall, Morkov Bar, New Amsterdam Hall, Pacha Moscow, Schwein Club, G-Voice, Synergy Club, Vibe Bar kulüpleri, disko ve gece hayatı merkezleriyle doyasıya eğlenmenizin vaktidir. Bu mekânları görmeden gece hayatını görmüş ve bilmiş olamazsınız, şehrin en meşhur gece hayatı mekânları bunlardır. 

Caribe Club ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz, daha birçok mekânda dinlenebilir, iş hayatının yorucu havasından tamamen sıyrılabilirsiniz. SoloWay Karaoke & Dance Club karaoke bar ve kulübü, Fantomas Chateau & Rooftop diskosu, Leningrad Club and Karaoke mekânı, Club Moskva, Mona Club dans kulübü mekânları en meşhur yerlerdendir. Rayon Club, Smena 2.0, Miks Afterparty, Arka Club, Cosmodrome Club, Black Kakadu, Bona Lounge, Kultura, Disco Club Prityazhenie mekânları da diğer meşhur gece mekânlarındandır.

Başa dön tuşu