bilgi

Odnoklassniki Rusya’da kullanılan sosyal siteler Одноклассники Ok.ru

Odnoklassniki Rusça adı Одноклассники bir sosyal medyadan çok daha fazlasıdır. Rusya’da yetişkin hemen herkesin bir Odnoklassniki hesabı vardır. Odnoklassniki 2006 yılında kuruldu ve site isminin anlamı sınıf arkadaşlarıdır. Odnoklassniki ile birçok sosyal medya sitesinde yaptığınızdan çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Odnoklassniki Türkçe kullanmak mümkün

Odnoklassniki Türkçe olarak kullanabilirsiniz sadece üyelik aşamasında hesabın güvenliği telefon numarası ve telefon numarasına gelen güvenlik kodunun üyelik aşamasında girilmesi gerekmektedir. Telefon numarası sadece hesabın güvenliğini sağlamak amaçlıdır. Üyelik aşamasında veya sonradan sağ tarafta ayarlar ve dil kısmından dil tercihinizi değiştirebilirsiniz.

Odnoklassniki yukarıda yazdığımız gibi bir sosyal medya sitesinden fazlasını sunar örneğin yeni çıkan bir filmi hiçbir yerde bulamaz ama Odnoklassniki sitesinde bulabilirsiniz. Arkadaşlık sohbet yönünden hem web sitesi hemde uygulama kullanımı oldukça kolaydır. Resim video içerik paylaşma da oldukça kolaydır.

Odnoklassniki sohbet ettiğiniz kişilere veya arkadaşlarınıza ücretli ve ücretsiz hediye gönderimi, fotoğraf yarışması, iş hesabı, gruplar ve topluluk oluşturma, oyunlar özellikle yetişkinler için farklı oyunlar vardır ancak oyunlarda arayüz Rusçadır. Video izleme özelliği arkadaş arama özelliği çok iyidir ve birçok özelliğe göre filtre uygulayabilirsiniz.

Özetle farklı sosyal medya siteleri arıyorsanız Odnoklassniki en iyi sosyal medya sitelerinden bir tanesidir.

Başa dön tuşu