bilgi

Roosgram Rus instagramı 28 mart itibariyle kullanımda

Rossgram Rus instagramı, Rusya Ukrayna yaşananlardan dolayı Rusya’da birçok sosyal medya kısıtlamalar getirdi Devlet ve haber kanalları kapandı veya geçici olarak engellendi. Buna karşılık olarak Rusya Facebook İnstagram kullanıma kapattı kapatmadan önce kullanıcıların verilerini indirmeleri için sürede tanıdı.

Şimdi ise instagrama alternatif olarak Rossgram uygulaması hazırlanıyor ve 28 martta ios ve android cihazlar için hazır olacak. Rossgram önceliği içerik üreticilerine verecek normal kullanıcılar Nisan ayından sonra Rossgram kullanmaya başlayacak. Henüz yeni olan uygulama henüz kullanıma sunulmadan ismi birçok haber sitesinde paylaşıldı ve oldukça rağbet görüyor.

Rossgram para kazanma özelliği ile birlikte gelecek
Rusya’da instagram uygulamasına alternatif olacak Rossgram içerik oluşturucular için para kazanma özellikleri gelecek ayrıca reklam vermek isteyenler içinde seçenekler sunacak. Para kazanma dışında içerik üreticileri için bağış özelliği de eklenecek arasında olacağı söyleniyor. Rossgram erişimi ilk olarak en iyi blog yazarlarına, ortak ve sponsorlara sağlanacak. Rossgram oldukça iddialı gibi görünüyor. Detaylar ilerleyen zamanlarda açıklanacak.

Rossgram uygulaması 28 mart itibariyle indirebilirsiniz ancak içerik oluşturucular dışında normal kullanıcılar Nisan sonrası uygulamayı kullanabilecek. Ancak uygulamadan haberdar olmak için Rossgram sitesinde bilgi formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Başa dön tuşu