Rusya gece hayatı

Rusya’da Ünlü Gece Hayatı Mekanları

Rusya’da ünlü gece hayatı mekanlarının sayısının binden fazla olduğunu söyleyebiliriz. Rusya’daki gece hayatı mekânlarının hepsinin ismini saymaya kalksak farklı bir uzun makale hazırlamak gerekebilir. Sekiz federal bölgeye ayrılan Rusya yüz ölçümü ile de büyük bir alanı kaplamaktadır. Rusya yüz ölçümüyle Dünya’nın en geniş, büyük ülkesi olma özelliğine sahiptir. Ülkenin çok büyük olması ve kalabalık nüfus, gece hayatındaki yaşamın hem zirvelere çıkmasına hem de gece hayatına merakı doruklara çıkartmaktadır. 

Rusya’daki Meşhur Barlar ve Kulüpler

Gece hayatı denildiğinde akla gelen ilk yerlerden biri Rusya’dır. Rusya’daki ünlü bar ve kulüplerden birkaçının adını sizler için paylaşacağız. Liste çok uzun olduğundan sadece en meşhur olan bar ve kulüplere yer verdik. Hookah Rooms, Santa Barbara Club, Vosk, Kot Shrodingera, Poltavskaya 7, Apotheke Bar, Na Vina!, Hophead Pivoteka, Umirotvoreniye Hookah Lounge, Beer Card, Puff Puff Pass  barlar ve kulüplerle şehirdeki en meşhur yerleri görün, gece hayatınızda eğlenin.

Jimi Hendrix Blues Club, Nova Bar, Sunrise Lounge, Gotham Lighthouse, The Box Hookah Bar, Bar Dekabrist, Lounge 3D Cinema, Pif Paf Bar, Bar Svoy Ugol bar ve kulüpleri de meşhur diğer yerlere örnek olarak verilebilir. Vlounge Football Bar, Self-Cost, Brooklyn Bowl, Commode Club & Self Cost Bar, 69 Pints Craft Bar, Lounge Bar Kvartira, Tangiers Lounge, Amerikano, Mednye Truby Bar gibi meşhur gece mekânlarında da dans edebilir, gecenin tadını çıkartabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Daiquiri Bar, Coyote Ugly, Beergeek Craft Beer Bar & Store, Zona 69, Mid Hookah Ministry, Pandoroom – Real Quests, Oblako 53, Polugar Bar, Bar Degustator, Pool Bar Fortuna, F-Lounge, AF Brew Taproom, Frisson Lounge Zone bar ve kulüpleri de ülkedeki meşhur diğer gece mekânlarındandır. Rusya’ya gece hayatı mekânlarını görmeye ve bu mekânlarda dans etmeye, gezmeye, eğlenmeye gelecekler bu meşhur mekânları gezi listelerine ekleyebilir, ülkedeki en iyi yerlerde unutulmaz, görkemli, sıradışı ve eğlenceli bir gün geçirebilirler.

Rusya’daki Popüler Kulüp ve Barlar, Eğlence Yerleri

Rusya’daki popüler gece hayatı mekânlarını, kulüp ve barlarını, eğlence yerlerini araştıranlardansanız sizlere en iyi gece hayatı mekânlarının ismini veriyor, ülkedeki popüler gece mekânlarını araştırma derdinden sizleri kurtarıyoruz. Time Club Gnezdo, Tooman Lounge Bar, Bash, Gin Tonic Bar, Na Vysote, Hopkins Bar, Wow Moscow Lounge, Vse Tvoi Druzya, Mercure Arbat Moscow Lobby Bar yerleri ülkedeki popüler barlardandır. Bu barlar gece hayatı mekânlarını sevenler için en ideal yerlerdir.

Dym, Druzya Bar, Saint Bar, Vyshka Bar, Svoi Bar, Look Lounge Cafe, Borodabar, Oblivion Lounge Bar, Kosmonavt, Noir Hookah & Tea, Show Me Bar, Rock Bar Hellyeah, RaizAp, FunDuck Bar, BARRRRR, Jawsspot bar ve kulüp yerlerinde de gece hayatınıza renk katabilirsiniz. Ringo Bar, Ostry Kozyrek Pub, Bar Tsokol, Golodranets, Mason St. One, Shanghai 12, Punk Fiction Skate Bar, 19 Tsvetnoi Chillout Club kulüp ve barları da diğer popüler alternatif yerlerdir. 

Vinoqoor Lounge, Club Garage, Shop & Pub Dekabrist, Smoland Hookah Lounge, Akakao Live Music Club, FeRoom Entertaining Centre, Beergeek, Zhiguli Sport Bar, Hookah Place Cherepovets, Inkognito, Bunker, Wine Bureau kulüpler ve barlar da turistlerin en sık ziyaret ettiği popüler yerlerdendir. Pivoteka 465, Gorchitsa Bar, Pivoteka 465 Sokol, Hookah Bar Dut, Nelson Sovin, Lounge Cafe Leto, Skyfall, Hubble Bubble, WTF Time – Bar, Bike Center Sexton, Orthodox Bar, Hookah MIST, Mosaique kulüp ve bar yerlerini de ziyaret edebilirsiniz.

Rusya’da Ünlü Gece Mekânları

Kal&Ian Hookah Club, Drunk Punk Craft Bar, Solod, Bar Kabuki, Hookah Smokers Lounge barlar ve kulüplerde gece boyunca dans edebilirsiniz. Rusya’daki gece mekânlarının sayısı o kadar uzundur ki hepsinin ismini saymaya kalksak liste çok uzayabilir. Sizlere sadece bu makalede en ünlü mekânların adlarını veriyoruz. Dacha Bar, Dirty Dance Bar, Paprika Lounge Bar, Money Honey Club, Bar Fidel, Gzhel Lounge, Sixteen Tons Club, Morze Bar, Biblioeka Shisha Lounge mekânlarını gezi listenize hemen ekleyin ve ülkenin en iyi gece mekânlarında muhteşem zaman geçirin.

Rusya’daki En İyi Dans Kulüpleri ve Diskolar

Rusya’daki binlerce dans kulübü ve diskolardan en iyilerini sizler için bu makalemizde paylaşacağız. Maxim Club, Union Bar & Grill, DJ Bar Shishka, VNVNC Concert Hall, Heaven Mixology Bar, London Night Club, Europa Disco Cafe, Single Island, Night Club Royal Park dans kulüpleri ve diskolarında doyasıya dans edebilirsiniz. ELSE Fasion Cafe & Club, Gryadushka bar ve kulüpleri, dans kulübü ve diskolarıyla çılgın partilere, görkemli Rusya gece hayatına girin, muhteşem bir deneyim yaşayın.

Rusya En İyi Karaoke Barları

Restaurant Karaoke Biven, Cantare Karaoke Club, Karaoke – Bar 7 Fridays, Bandos Night Club, Karaoke Club Studio 46, CLVIII Bar, Beer Bar Craft karaoke barları, bar ve kulüpleriyle Rusya gecelerini tecrübe edinin. Gece hayatını sevenlerin hayalidir, Rusya gece hayatı mekânlarına gelmek. Sizin de gece hayatına merakınız varsa Rusya’da en iyi, en çılgın, eğlenceli ve görkemli gece hayatını deneyimleyebilirsiniz. Kabinet Bar caz barı da tecrübe edilecek ünlü bir diğer mekân seçeneğidir.

Maison ve Monte Cristo karaoke barları, Domino kulübü, Club B2 diskosu da önerebileceğimiz diğer popüler seçeneklerdir. Dans kulüpleri, barlar, kulüpler, diskolar, karaoke barları ve caz barları ülkede çok popülerdir. En iyilerini sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. En iyi gece hayatı mekânlarının sayısı bile oldukça fazla olan bir ülkede ne kadar çok gece hayatı mekânı olduğunu siz tahmin edin. Rusya’da gece hayatı ışıltısını sizde görün, ülkenin gece yaşamında unutamayacağınız dakikalar geçireceksiniz. 

Başa dön tuşu