bilgi

VK Rusya’da Facebook’a Alternatif Rus Facebooku VKontakte

Rusya’da yerli sosyal medya sitesi VK birçok özelliği ile Rusya’da en çok kullanılan sosyal medya sitelerinden bir tanesidir. VK bir sosyal medya sitesinden çok daha fazladır. Sohbet görüntülü konuşma resim ve video paylaşım oldukça kolaydır. Dünyada birçok ülkeden kullanıcısı vardır özellikle Rusya Ukrayna arasında yaşananlardan ve birçok sosyal medyaya ulaşım sağlanamadığından Rusya’da birçok kişi diğer sosyal medya hesaplarını kapatarak VK kullanmaya başladılar.

VK Rus sosyal medya sitesi yapacaklarınızın bir sınırı yok. VK sürekli gelişen bir sosyal medya sitesi. Normal profil oluşturmak çok kolay VK hesabı oluşturmak için mutlaka telefon numarası gereklidir. Telefon numarasına gelen doğrulama kodunu girmeden hesap açamazsanız bu doğrulama sadece VK üyeliğinizin güvenliği içindir. Mesajlaşma diğer uygulamaların aksine çok daha kolaydır. Sesli ve görüntülü aramalarda oldukça kolay ve İnternetiniz olduğu sürece sorunsuz çalışmaktadır.

Resim video ve farklı içerikler paylaşmak oldukça basittir. Birçok sosyal medyada olduğu gibi VK üzerinde de grup amaca göre çok kolay topluluklar gruplar kurabilirsiniz. Arkadaş arama özelliği VK sitesinin ve uygulamasının en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Ülke, şehir, cins, yaş ve daha özelliğe göre filtre uygulayarak yeni arkadaşlar bulabilirsiniz. Rusya’da kullanılan sosyal medya sitesi arıyorsanız veya kullandığınız sosyal medyalara alternatif arıyorsanız VK uygulamasını veya web sitesinden üyelik yaparak deneyebilirsiniz.

Başa dön tuşu