Rusya gece hayatı

Volgograd Gece Hayatı

Volgograd gece hayatı gezi eğlence, Rusya Volgograd şehri, Volgograd Oblastı’nın merkezi olan bir kenttir. 1 milyondan fazla nüfusu ile oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Volgograd şehri, kentin ortasından geçen nehirlerden ismini almış bir yerdir. Rusça dilindeki Sarı Su ile olan ses benzerliğinden dolayı şehrin adı Volgograd olmuştur. Endüstri ve ulaşım merkezi olarak önemli bir konumdadır ve şehir deniz seviyesinden 102 metre civarında bir yüksekliktedir. Volga’nın batı taraflarında yer alan Volgograd şehrinde gezilecek görülecek birçok yer, gece hayatı mekânları her yıl birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Volgograd Gece Hayatı En İyi Gece Mekânları

Volgograd şehrinde gündüzleyin gezilecek alışveriş merkezleri, dini ve tarihi mekânlar, müzeler ve parklar, restaurant ve cafeler gibi binlerce yer vardır. Gece hayatında gezebileceğiniz, şehirdeki seyahatinize ara vermeden geceleyin de eğlencenize devam edebileceğiniz birçok yer de şehirde mevcuttur ve gece hayatını sevenler için gece hayatı mekânları oldukça merak edilen bir konudur. Volgograd’da gece kulüpleri oldukça popülerdir ve gece hayatını sevenler için muhteşem beğenilecek yerler şehirde sizleri beklemektedir.

Volgograd en çok gece kulüpleri ile biliniyor olsa da şehirde barlar, diskolar, dans kulübü, erotik kulüp, karaoke barı gibi başka gece mekânı alternatifleri de bulunmaktadır. Turistler eğlenmeye ve tüm yılın, iş hayatının ve yaşamın yorgunluğunu atmaya genelde gezmeye, dinlenmeye gelirler. Rusya’nın gece hayatının ne derece çılgın, ihtişamlı, muazzam ve gösterişli olduğu tüm dünya tarafından zaten bilinmektedir. Alışılmışın yani olağanın dışında sınırları aşan farklı ve eğlenceli gece hayatı Volgograd’da herkesi beklemektedir.

Volgograd En İyi Gece Kulüpleri

Volgograd şehrinde birçok gece kulübü vardır. Tüm gece kulüplerini saymak mümkün olmasa da en çok ziyaret edilen, turistlerin en çok uğradığı, şehirdeki en popüler ve en iyi gece kulüplerini, bar ve diskolarını, gece hayatı mekânlarını sizler için sıralayacağız. Beergeek, Normalny Bar, Druzya Bar, Gorchitsa Bar,  Bar DK, Gryadushka Bar, 13 Rules Bar & Shop, GGWP Cybersport Lounge, Vyshka barlar ve kulüplerle gece hayatına bayılacak ve şehirden gitmek istemeyeceksiniz. Club – Karaoke Selfie bar ve kulübü, karaoke barı da bir diğer meşhur mekânlardandır.

İlgili Makaleler

Piratskaya Gavan karaoke barları ve bar ve kulüpleriyle, Long Bird kahvehanesi, Club Serebro karaoke barı ve diskosu, Karaoke Club Jackson karaoke barı, Mamon bar ve kulüpleri de şehirdeki popüler diğer gece hayatının muhteşem yerlerindendir ve oldukça da yoğundurlar. Loft1890 mimari yapısı, merkezi ve ilgi çekici noktasıyla, Culture Center Tıme oyun ve eğlence merkezi kulübüyle, Bukowski Lounge Bar puro barı, Shishka Lounge bar ve kulübü ile de gecenize renk katmanız mümkündür.

Volgograd Popüler Gece Mekânları

Dans kulüpleri ve diskolar, barlar ve kulüplerden erotik kulüplere kadar birçok mekân Volgograd şehrinin gece hayatını süslemektedir. Rusya sıra dışı, inanılmaz derecede eğlenceli gece hayatıyla bilinmektedir. Gece hayatı mekânları ile tüm dünyada üne kavuşmuş Rusya’ya gelmeyi düşünüyorsanız gece hayatı mekânlarına mutlaka uğramalısınız. Rusya’nın gece hayatı mekânlarına uğramadan, bu görkemli ve gösterişli eğlence merkezlerinde eğlenmeden tatil yapmış sayılmazsınız, bunu sakın unutmayın. Volgograd popüler gece mekânları ile unutamayacağınız bir seyahat yaşamaya hazır olun.

Başa dön tuşu