Rusya gece hayatı

Yekaterinburg Gece Hayatı

Yekaterinburg gece hayatı, Rusya’nın orta batı bölümünde olan bir kenttir. Rusya’nın en büyük ağır sanayi merkezlerinden biri olan Yekaterinburg, nüfusu ile de oldukça kalabalıktır. Rusya Bilimler Akademisi, Devlet Üniversiteleri, Yükseköğretim Kurumları gibi birçok eğitim ve bilim alanı ile de şehir birçok öğrenci, bilim insanı, akademisyen ve öğretmeni konuk etmektedir. Yekaterinburg’da gezilecek görülecek yerler oldukça fazladır ve şehir her yıl binlerce turisti misafir etmektedir.

Rusya Yekaterinburg’da gece hayatı da oldukça renklidir ve gündüz gezip dolaştıktan, şehrin gezilecek yerlerini turladıktan sonra tatilinize veya dinlenmenize gece de devam edebilirsiniz. Rusya Yekaterinburg’da kulüpler, müzik etkinlikleri, eğlence yerleri, barlar, ilginç partiler, gece kulüpleri ile gece hayatına girerek seyahatinizi renklendirin, doyasıya şehrin gece hayatının keyfini çıkarın. Dans pistlerinde dans edenler, eğlenceli müzik ve gece hayatına dair daha birçok güzel şey Rusya Yekaterinburg’da sizleri bekliyor.

Yekaterinburg’da En İyi Gece Hayatı Mekânları

Yekaterinburg’da en iyi gece hayatı mekânlarının sayısı oldukça fazladır. Gece kulüpleri, erotic kulüpler, karaoke mekânları, barlar ve kulüpler için gece hayatında oldukça fazla alternatifin olması seçiminizi zorlaştırabilir ancak aynı zamanda bu çeşitlilik birçok turistin ilgi alanına göre yer bulmasını da kolaylaştırmaktadır. Kahvehaneler, konserler ve caz barları, şarap barları, bowling salonları ile de gece hayatına devam ederek eğlenin, dinlenin, hayatınızın ve seyahatinizin tadını doyasıya çıkartın. 

Dans kulüpleri ve diskolar, barlar ve kulüpler, erotic club, gece kulübü, karaoke mekânı, konserler, caz barları, kahvehaneler, şarap barları, bowling salonları ile gece hayatınızı farklılaştırın, Rusya Yekaterinburg gece mekânlarını deneyimleyin. Oteller, restaurantlar, festivaller, turistik yerler, çocuklarla gezilecek aile gezi mekânları, eğlence yerleri gibi birçok gezilecek görülecek yer Yekaterinburg şehrinde canlılığını korumakta ve turistlerin akınına uğramaktadır. İhtişamlı ve ilgi çekici gece hayatını deneyimlemeden Yekaterinburg şehrini tam gezmiş olmayacağınızı da unutmayın.

İlgili Makaleler

Yekaterinburg Gece Hayatında En İyi Mekânlar

Yekaterinburg gece hayatında kumarhaneden barlara eğlence mekânlarından farklı dinlenme tesislerine kadar pek çok mekân gece seyahatiniz için sizleri beklemektedir. Rusya’da gece hayatı oldukça popülerdir ve birçok turist bu nedenle şehre gelmektedir. Boogie Woogie karaoke ve dans kulübü, Boris Papa Bar, Monkey Bar, MaxLer, PapaPub kulübü, Spyashhaya Sobaka Quiet Craft Bar, Karaoke – bar Kharizma, True Rabbit Bar, Sushnyak Bar, Paralleli Bar, Nevesomost bar ve kulüpleri şehirdeki en popüler gece mekânlarındandır.

Vse Svoi kulübü, Cheese & Wine şarap barı, Dym Kudryavy puro barı, Syndrome Bar, Para Coffee kahvehanesi ile de farklı mekânları deneyimleyebilirsiniz. Conditoria kahvehanesi, Karaoke Club ZaPoi, Pool Bar Fortuna, Ugli, Honey Night Club, Hills 18/36, Coyote Ugly, Jawsspot, Nuahule Smoke, Nelson Sovin, Craft Bar Boroda bar ve kulüpleri de diğer popüler yerlerdendir. Dirty Dance Bar, Gustoi, Brusnika Party Bar, PivoVodyMnogo Yedy, Popsa, Crystal Lounge, Club Son, Kvadrat Malevicha bar ve dans kulüpleri, diskoları ile de gece hayatınızı renklendirebilirsiniz.

Yekaterinburg Popüler Gece Hayatı Mekânları

Ever Jazz caz barı, Mizantrop şarap barı, Entertainment Complex Komsomoll, Art Club Podval, PivoVody, Chili Bar Club, Duty Free Club, Podzemka Club gece kulübü ve barları da şehirdeki turistlerin en çok uğradığı meşhur yerlerdendir. ZaPoi karaoke barı, Jawsshop bar kulübü ve daha birçok gece hayatı mekânı şehirde oldukça uğranılan ve sevilen yerlerdendir. Rusya Yekaterinburg şehrinde gece hayatı ve mekânları oldukça popülerdir ve binlerce turist her yıl bu mekânları görmeye, gezmeye, deneyimlemeye gelmektedir. 

Sizler de Yekaterinburg şehrine gece hayatı mekânlarını görmeye ve bu popüler mekânlarda eğlenmeye gelmeyi düşünürseniz bu yerlerden birine uğrayabilirsiniz. En popüler gece hayatı mekânları bunlardır ve Yekaterinburg’da gece hayatı her zaman canlıdır, sizler de bu canlı hayata katılmak isterseniz şehri mutlaka gezi listenize eklemelisiniz. Rusya tatil planınıza Yekaterinburg şehrini ekleyin ve şehirdeki gece hayatını mutlaka görün, deneyimleyin, ilginç ve eğlenceli gece hayatına doyamayacaksınız.

Başa dön tuşu