Rusya için merak edilenler, Rusça eğitim konuları, Rusya’da çalışmak, yaşamak, gezilecek yerler, vize, oturum, vatandaşlık fiyatlar, ilginç haberler ve kafanıza takılan tüm soruları yazarak ayrıca tanıtım konularını gönderebilirsiniz. 

Hangi içerikleri kabul ediyoruz ?

Gezilmesi gereken yerler, Rusça eğitim konuları, genel yaşam ve kültür, eğitim, vize oturum ve vatandaşlık, Rusya’da veya Türkiye’de Rus Türk evliliği için bilgi içerikli konular örneğin gerekli evraklar vize oturum ve vatandaşlık konuları, Rusya’da çalışmak veya yaşamak isteyenlere tavsiyeler ilginç haber konuları.

Rusça eğitim konuları Rus diline hakimseniz sitemizde içerik paylaşabilirsiniz. Sitede Rusça paylaşacağınız içerikler için kullanıcı açtırabilirsiniz. Böylece yazdığınız tüm içerikler kullanıcı adınız altında listelenecektir. Ayrıca sosyal medya hesaplarınıza bağlantı, veya varsa web sitenizi referans gösterebilirsiniz. 

Firmanız adına tanıtım veya reklam amaçlı konu eklemek istiyorsanız sitenizin adresini yazmanız durumunda gerekli düzenleme yapılarak sitenize link verilecektir.

İçeriklerde argo kelimeler kullanmayın ve yazdıklarınız hiç kimseyi üzmesin. Sadece bilgi tavsiye amaçlı içerikleri kabul etmekteyiz. 

Lütfen gerekli alanları doldurun.

Önceki Gönderiler